rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Rudnik
178 000 zł 1 978 m2 90 zł/m2

Działka na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84678-13 | 2026-03-31 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszamy Rudnik to urokliwa wieś położona pomiędzy Cegłowem a Mrozami. Wypoczynek i rekreacja,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łęka
1 100 000 zł 140 m2 7 857 zł/m2

Dom na sprzedaż Łęka

Łęka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013
D-84661-13 | 2026-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013

Funkcjonalny dom z dobrym dojazdem do Warszawy. Mamy do sprzedaży parterowy dom umiejscowiony na dużej działce w miejscowości Łęka w gminie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90741-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
1 060 000 zł 140 m2 7 571 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-84655-13 | 2026-03-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Podmiejski komfort - doskonała lokalizacja - niskie koszty utrzymania - Szukasz nowoczesnego, ekonomicznego domu w utrzymaniu - ten budynek to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osęczyzna
480 000 zł 37 m2 12 973 zł/m2

Dom na sprzedaż Osęczyzna

Osęczyzna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978
D-84660-13 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978

Domek letniskowy na szerokiej dużej działce z dostępem do rzeki Rzadzy. Oferuję unikatową nieruchomość w spokojnej miejscowości Osęczyzna z...

kontakt zobacz ofertę