rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kruki
65 000 zł 2 500 m2 26 zł/m2

Działka na sprzedaż Kruki

Kruki, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-82553-13 | 2023-02-21 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka rolna na uboczu wsi Kruki. Oferujemy działkę rolną o powierzchni 2500 m2 w miejscowości Kruki, gmina Mrozy. Nieruchomość o wymiarach...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sulejówek
1 390 000 zł 157 m2 8 854 zł/m2

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-90873-12 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM WILLA JULIA | SULEJÓWEK Szukasz komfortowego domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Poznaj...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Celinów
88 315 zł 1 039 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Celinów

Celinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81386-13 | 2021-09-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Świetne miejsce do zamieszkania na stałe. Oferujemy działkę o powierzchni 1039 m2 w Celinowie - działka w trakcie podziału. Na działkę zostaną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Celinów
88 230 zł 1 038 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Celinów

Celinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81393-13 | 2021-09-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Cisza, czyste powietrze, piękne lasy, stadnina koni - to wszystko oferuje Celinów. Oferujemy działkę w trakcie podziału o powierzchni 1038 m2 ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Waliska
55 500 zł 661 m2 84 zł/m2

Działka na sprzedaż Waliska

Waliska, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81368-13 | 2021-09-16 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Miejsce na Twój wymarzony domek rekreacyjny! Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 661 metrów kwadratowych położoną w Waliskach, w gminie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Waliska
54 500 zł 668 m2 82 zł/m2

Działka na sprzedaż Waliska

Waliska, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81367-13 | 2021-09-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka rekreacyjna koło stawu. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 668 metrów kwadratowych położoną w Waliskach, w gminie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Waliska
52 500 zł 645 m2 81 zł/m2

Działka na sprzedaż Waliska

Waliska, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81362-13 | 2021-09-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka idealna na rekreację. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 645 metrów kwadratowych położoną w Waliskach, w gminie...

kontakt zobacz ofertę