rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Płomieniec
94 000 zł 1 175 m2 80 zł/m2

Działka pod lasem

Płomieniec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83996-13 | 2025-02-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka na końcu świata - ale jakim pięknym... Nowy kompleks( 12 dużych działek) położony jest w oddaleniu od intensywnej zabudowy i otoczony...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Latowicz
69 000 zł 1 451 m2 48 zł/m2

Działka na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81890-13 | 2022-04-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w ładnej okolicy. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1451 m2 w pięknej miejscowości Latowicz. Teren posiada wydane warunki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
320 000 zł 880 m2 364 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81888-13 | 2022-04-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana na przedmieściach Halinowa. Mamy do zaoferowania działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rososz
58 440 zł 974 m2 60 zł/m2

Działka na sprzedaż Rososz

Rososz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81896-13 | 2022-04-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do Rososzy tuż obok Cegłowa Doskonałe miejsce na wypady lub na zamieszkanie na stałe. Rososz znana jest nie tylko jako niezwykle...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 080 000 zł 158 m2 6 835 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-86723-12 | 2022-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

FUNKCJONALNY WYGODNY BARDZO WIDNY DOM BEZ SKOSÓW Nowoczesny bliźniak o powierzchni 158m2 na działce 415m2. Dom położony przy ulicy asfaltowej z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 080 000 zł 158 m2 6 835 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-86722-12 | 2022-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chełst
160 000 zł 3 767 m2 42 zł/m2

Działka na sprzedaż Chełst

Chełst, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81875-13 | 2022-04-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Duża działka w ustronnym miejscu wśród drzew i pól. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 3767 metrów kwadratowych, położoną w...

kontakt zobacz ofertę