rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
598 000 zł 64 m2 9 344 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004
M-8968-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004

mieszkanie w znakomitej, spokojnej i zielonej lokalizacji Bemowa pomiędzy ul. Osmańczyka i Obrońców Tobruku, podwyższony parter, duży taras (30m...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
550 000 zł 50 m2 11 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1930
M-7853-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1930

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych na Starych Bielanach. Kamienica po wymianie instalacji, nowy dach, w planach ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
389 000 zł 50 m2 7 859 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956
M-13078-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956

Słoneczne, pirzestronne mieszkanie blisko metra Stare Bielany. Wysokie, z dużymi nowymi oknami, balkon, Widok z okna na ogrody przy ul....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
425 000 zł 51 m2 8 334 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-7770-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

Mieszkanie 2 pokojowe, widna kucnia w zabudowie, łazienka z oknem w glazurze i terakocie, z wanną i wc, w pokojach na podłodze panele, w małym...

kontakt zobacz ofertę