rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
229 000 zł 56 m2 4 090 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
M-21495-7 | 2013-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Mieszkanie w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu w Radzyminie. Duży pokój z przestronnym balkonem. Kuchnia widna z oknem na podłodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Zielonka
900 zł 38 m2 24 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1990
MW-17916-7 | 2013-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1990

Do wynajęcia pokój z kuchnią, łazienką i dużym przedpokojem o łącznej powierzchni około 38m2. Mieszkanie usytuowane w niezależnym budynku typu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
249 000 zł 53 m2 4 699 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-2485-16 | 2013-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Pałacowej w Legionowie (przy granicy z Jabłonną), 52,9 m z 1985 r. Piętro 3/3. 3 pokoje: 16, 11, 10 m....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
750 000 zł 97 m2 7 713 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001
M-25521-11 | 2013-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2001

Apartament 97,24m2 na zamkniętym osiedlu na Woli. Salon z aneksem kuchennym 35m2, trzy sypialnie 15, 15 i 14m2. Duża łazienka 6m2 i oddzielne...

kontakt zobacz ofertę