rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
459 000 zł 32 m2 14 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026
M-86740-5 | 2024-11-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
208 000 zł 61 m2 3 410 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1936
M-14037-4 | 2013-02-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1936

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Duży pokój dzienny, sypialnia , przestronna kuchnia z jadalnią, łazienka , przedpokój....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
207 000 zł 30 m2 7 017 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-2569-16 | 2013-02-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania bardzo przytulna kawalerka 29,5m w Legionowie na nowym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z 22m salonu z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
198 000 zł 31 m2 6 326 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
M-22035-7 | 2013-02-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

LUKSUSOWE MIESZKANIE Przedstawiam ofertę kawalerki do własnej aranżacji, o powierzchni 31,30m2, znajdującego się na trzeciej kondygnacji w ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
335 000 zł 72 m2 4 686 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
M-14020-4 | 2013-02-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

ATRAKCYJNA CENA - 4,6 tys zl/m2 Piękne, przestronne M-5 w stanie idealnym, wykończone bardzo starannie, z dużym smakiem i w dobrym guście....

kontakt zobacz ofertę