rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
745 000 zł 52 m2 13 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-89623-12 | 2024-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

Mieszkanie na terenie kameralnego osiedla, monitorowanego i zamkniętego. Osiedle w otulinie sosnowego lasu, cisza i spokój. Pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
580 000 zł 53 m2 10 964 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1984
M-114249-16 | 2024-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1984

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Legionowie Na sprzedaż rozstawne mieszkanie o powierzchni 52,90 m znajdujące się na II piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
599 000 zł 60 m2 10 025 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-84917-4 | 2024-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Mieszkanie w Pruszkowie z funkcjonalnym układem pomieszczeń, 3 pokojowe, dwustronne. Osobna widna kuchnia. Duży pokój z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
710 000 zł 51 m2 13 922 zł/m2

Mieszkanie w ścisłym centrum

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
M-90389-6 | 2024-10-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, komfort...

kontakt zobacz ofertę