rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Siennica
369 000 zł 60 m2 6 150 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974
M-3695-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974

Mieszkanie na Pradze Północ w świetnej lokalizacji pod wzgledem komunikacyjnym. Mieszkanie jest rozkładowe, widne, do odświeżenia lub własnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Targówka
645 000 zł 63 m2 10 239 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Targówka

Targówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
M-3509-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

Mieszkanie trzypokojowe na I piętrze ( gabinet z poczekalnią +salon ) z garażem oddalonym 35 m od wejścia . Budynek całkowicie przystosowany dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Stanisławów
480 000 zł 57 m2 8 422 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stanisławów

Stanisławów, mazowieckie

  • Piętro: 10/15
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-3771-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 10/15
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Mieszkanie 3 pokojowe, przestronne o pow. 57m2 po KAPITALNYM REMONCIE, położone w idealnym punkcie komunikacyjnym (Metro Wilanowska), 10 piętro w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie
595 000 zł 58 m2 10 259 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959
M-3836-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Chmielnej, vis a vis kina Atlantic. Wysokość 3,20m. Mieszkanie posiada księgę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Mrozy
536 000 zł 64 m2 8 375 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Piętro: 3/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-2467-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Mieszkanie 64 metrowe dodatkowo powiększone o część klatki schodowej. Wnętrze zostało lekko przebudowane. Część ściany pomiędzy kuchnią a...

kontakt zobacz ofertę