rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żanęcin
649 000 zł 68 m2 9 603 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żanęcin

Żanęcin, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952
M-4436-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952

Mieszkanie 70 m2, Waryńskiego przy pl. Konstytucji, 4/5 p, kamienica z 1952 roku cegła, własność hipoteczna bez wpisów w księgę, rozkładowe, pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Dziękowizna
725 000 zł 75 m2 9 667 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Dziękowizna

Dziękowizna, mazowieckie

  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
M-10423-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Bardzo sympatyczne mieszkanie 4 pokojowe. Urządzone w ciepłych kolorach. Duża sypialnia, pokój gościnny, gabinet z zabudowaną szafą, salon...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Emilianów
725 000 zł 153 m2 4 751 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Emilianów

Emilianów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-11257-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Bardzo ładny, dwupoziomowy, doskonale wykończony apartament 152,6 m2 na nowym, strzeżonym osiedlu z 2008 roku. Trzy pokoje z możliwością powrotu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie
470 000 zł 78 m2 6 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-5918-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

CENA PROMOCYJNA!! Osiedle zamknięte strzeżone z placem zabaw dla dzieci , w cichej i spokojnej okolicy z niską zabudową sąsiadującą. W pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ostrówek
459 000 zł 74 m2 6 178 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ostrówek

Ostrówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-2089-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie na Tarchominie w zielonej, cichej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia widna, bardzo duża, ustawna z pełną zabudową, łazienka z...

kontakt zobacz ofertę