rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie
349 000 zł 37 m2 9 433 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-8809-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Mieszkanie znajduje się w trzy piętrowym budynku z cegły. Rok oddania budynku - 1950. Początkowo była to kawalerka obecnie jest duży pokój z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sitki
669 000 zł 71 m2 9 423 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sitki

Sitki, mazowieckie

  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-9299-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Bardzo ciche 71-metrowe mieszkanie na parterze w 5-piętrowym budynku z windą z 2002 roku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu na ulicy Literackiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Halinów
440 000 zł 57 m2 7 720 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Piętro: 5/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-9614-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 5/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Piękne mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie. Duży pokój wraz z kuchnia tworzy powierzchnię 30 metrów. Wrażenie przestrzeni potęguje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jakubów
370 000 zł 50 m2 7 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963
M-262-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963

Budynek w tym roku ma byc ocieplony , z nowa elewacją. Klatki schodowe czyste w dobrym stanie. Blok położony w dobrym pukncie komunikacyjnym pod...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Dobre
310 000 zł 44 m2 7 127 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-12747-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Przestronne, ładne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, odrębnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki i WC. W cenie mieszkania pełne...

kontakt zobacz ofertę