rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
620 000 zł 45 m2 13 778 zł/m2

Mieszkanie w centrum

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88825-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Duże jednopokojowe mieszkanie w centrum miasta w nowym apartamentowcu z miejscem w garażu podziemnym. Według oryginalnego projektu jest to...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
455 000 zł 84 m2 5 417 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
M-9745-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Mieszkanie 4-pokojowe w centrum Pruszkowa . Duży salon częściowo umeblowany z klimatyzacją oraz wyjściem na ładną loggię, 3 sypialnie (12, 12 i 9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
499 000 zł 128 m2 3 899 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1935
M-11169-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1935

Czteropokojowe mieszkanie w zadbanej kamiennicy z 1935 roku z "klimatem"w samym centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest dwupoziomowe , na pierwszym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
250 000 zł 60 m2 4 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
M-8539-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

Przestronne mieszkanie , dobrze nasłonecznione, rozkładowe , położone na jednym z osiedli w Pruszkowie. Lokal składa się z 3. widnych pokoi :...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
285 000 zł 53 m2 5 378 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-11375-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Ciekawie rozplanowane, lekko nasłonecznione mieszkanie z wyjściem na duży , blisko 70-metrowy ogródek, do wyłącznego korzystania tylko przez...

kontakt zobacz ofertę