rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
760 000 zł 45 m2 16 803 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-90722-12 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
239 000 zł 60 m2 3 984 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-10191-4 | 2011-12-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji ( zespół szkół: podstawowa+ gimnazjum ), przedszkole, sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia, kościół....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
186 000 zł 49 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-1901-14 | 2011-12-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Słoneczne mieszkanie położone w centrum Sochaczewa . Trzy pokoje , widna kuchnia , łazienka połączona z wc . Okna plastikowe , na podłodze panele...

kontakt zobacz ofertę