rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
331 000 zł 50 m2 6 620 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-18049-7 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Dwupokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Radzyminie. Kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem AGD. Większy pokój ma ok 18 m2 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
228 000 zł 46 m2 4 957 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965
M-17350-7 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965

Dwupokojowe mieszkanie do remontu. Okna zostały wymienione. W jednym pokoju na podłodze położone są panele. W drugim pokoju, kuchni, i na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
450 000 zł 50 m2 9 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 9/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977
M-19536-11 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Piętro: 9/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na IX/Xp. w ocieplonym budynku z końca lat '70. Powierzchnia wynosi 50m2, w skład której wchodzą: 2 sypialnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
290 000 zł 60 m2 4 834 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-15337-7 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

3 pokojowe mieszkanie w centrum Radzymina. Kuchnia widna z dużym oknem , umeblowana. Duży przedpokój na którym znajduje się duża szafa...

kontakt zobacz ofertę