rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
414 297 zł 35 m2 11 700 zł/m2

Zainwestuj w mieszkanie w kamienicy!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-87252-5 | 2025-05-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
850 000 zł 148 m2 5 728 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/8
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
M-19957-11 | 2012-08-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/8
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Apartament usytuowany jest na II piętrze budynku, powierzchnia użytkowa wynosi 148,40m2 składa się z czterech pokoi ( 7,17,21,23 m2 ), kuchni (...

kontakt zobacz ofertę