rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
549 000 zł 41 m2 13 439 zł/m2

2 pokoje 40,85 m² | Ursus |

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-86701-4 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
196 000 zł 61 m2 3 221 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1936
M-13331-4 | 2012-09-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1936

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 60,86 m , bezczynszowe położone w kamienicy w bliskiej odległości od SKM / 3 min. pieszo /. Mieszkanie 2 pokojowe /...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
175 000 zł 48 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-3300-14 | 2012-09-04 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Ładne, czyste, środkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,8 m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Dobra lokalizacja, blisko centrum miasta,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
272 000 zł 60 m2 4 535 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-19799-7 | 2012-09-04 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w stanie deweloperskim z podwyższonym standardem wykończenia (ściany zaciągnięte gładzią gipsową) na zamkniętym osiedlu. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
345 000 zł 76 m2 4 555 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-19728-7 | 2012-09-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
455 000 zł 78 m2 5 834 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-18932-7 | 2012-09-04 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Ofertę stanowi 77m2 trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w bardzo dobrej lokalizacji miejscowości Marki. Mieszkanie widne,...

kontakt zobacz ofertę