rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
140 000 zł 46 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1977
M-3072-14 | 2012-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 5/11
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1977

Słoneczne mieszkanie na piątym piętrze, w ocieplonym bloku z windą, w ścisłym centrum Żyrardowa. Lokal ma powierzchnię 45,5 m2. Składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
299 000 zł 66 m2 4 498 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-19901-7 | 2012-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku cztero-rodzinnym w bardzo malowniczej i sprzyjającej rekreacji okolicy Zielonki. Stan deweloperski...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
272 000 zł 60 m2 4 535 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-19801-7 | 2012-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w stanie deweloperskim z podwyższonym standardem wykończenia (ściany zaciągnięte gładzią gipsową) na zamkniętym osiedlu. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
260 000 zł 74 m2 3 514 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1929
M-14812-5 | 2012-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1929

Lokal stanowiący odrębną własność w wolnostojącym domu w zabytkowej części południowego Milanówka. Atutem jest duża i kształtna działka o...

kontakt zobacz ofertę