rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
1 200 000 zł 162 m2 7 407 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 11/12
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
M-12024-11 | 2012-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 11/12
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania wyjątkowo funkcjonalny i komfortowo wykończony apartament na Woli. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, monitorowanym i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
330 000 zł 60 m2 5 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-20876-7 | 2012-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Mieszkanie 3 pokojowe 60m2. w Markach na pograniczu z Warszawą nieopodal centrów handlowych M1 i Makro. Lokal usytuowany na 2 piętrze. Kuchnia w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
295 000 zł 60 m2 4 917 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-13634-4 | 2012-11-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Zadbane mieszkanie na Osiedlu Staszica. Pomieszczenia bardzo widne i ustawne. Okna zostały wymienione na PCV i dodatkowo założono żaluzje....

kontakt zobacz ofertę