rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew
570 000 zł 44 m2 12 818 zł/m2

2 POKOJE Z BALKONEM W WIELISZEWIE

Wieliszew, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-118690-16 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2 POKOJE Z WIDNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
125 000 zł 28 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-2845-14 | 2012-11-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Ładna kawalerka o powierzchni 28,3 m2 w centrum Sochaczewa. Widny pokój 18 m2, umeblowana kuchnia, przedpokój z szafą, łazienka z wanną....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
246 000 zł 42 m2 5 871 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-21129-7 | 2012-11-27 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Ofertę stanowi mieszkanie o powierzchni 41,90m2 ( nie licząc balkonu) usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
259 000 zł 40 m2 6 475 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-20990-7 | 2012-11-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

WARTO ZOBACZYC MIESZKANIE Z GARAŻEM !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców o pow. ok....

kontakt zobacz ofertę