rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
165 000 zł 28 m2 5 893 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978
M-12538-12 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie o powierzchni 27,9m2 położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku w Józefowie - Michalinie. Mieszkanie składa się z przestronnego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
0 zł 25 m2 6 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2003
M-13304-12 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2003

Mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na cichym spokojnym i zamknietym osiedlu w Józefowie. Mieszkanie do remontu, składa się z pokoju dziennego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
719 000 zł 78 m2 9 242 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-24659-11 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 7/8
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania mieszkanie (77,8m2) na 7 piętrze w inwestycji Pekao Pirelli zrealizowanej w 2008 roku. Mieszkanie 3 pokojowe a w skład wchodzą: dwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
185 000 zł 37 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-16302-7 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

--------------------------DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE---------------- Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w dobrej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
145 000 zł 25 m2 5 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
M-13622-4 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Przytulne mieszkanie w centrum Pruszkowa . Nie wymaga dużych nakładów - kwestia odświeżenia. Okna po wymianie na PCV. Blok z cegły ocieplony i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
252 000 zł 53 m2 4 755 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996
M-20843-7 | 2012-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996

Ładne mieszkanie do sprzedaży w Wołominie. Dwa pokoje z kuchnią oraz łazienką. Na podłogach w pokojach klepka w kuchni, łazience glazura i...

kontakt zobacz ofertę