rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
233 000 zł 53 m2 4 396 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-17603-12 | 2014-09-24 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na III piętrze IV piętrowego budynku (cegła) z lat 80 w Otwocku. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Natolin
245 000 zł 46 m2 5 385 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Natolin

Natolin, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1997
M-17979-6 | 2014-09-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1997

Mieszkanie w segmencie w Natolinie o powierzchni 45,5 m2 . W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia 7m2 , łazienka, przedpokój. Ogródek 40m2 ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
274 000 zł 34 m2 8 059 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2003
M-15906-4 | 2014-09-24 rozwiń opis
  • Piętro: 3/5
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2003

Mieszkanie w 5-piętrowym apartamentowcu z całodobową ochroną i głównym wejściem przez portiernię. Salon (18,4 m2) z częściowo otwartą, widną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
170 000 zł 33 m2 5 152 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004
M-29095-7 | 2014-09-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Radzymina. Położone na wysokim parterze w kameralnym osiedlu blisko centrum. Rozkładowe, wysokie, w dobrym...

kontakt zobacz ofertę