rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
475 000 zł 83 m2 5 723 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
M-17728-12 | 2014-10-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Mieszkanie dwupoziomowe w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Lokal bardzo zadbany (nie wymaga nakładów finansowych). Kuchnia oddzielona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
189 000 zł 31 m2 6 097 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001
M-39693-11 | 2014-10-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001

Kawalerka na warszawskim Ursusie, ul. Apartamentowa. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, aneksu kuchenego, przedpokoju i łazienki. Odświeżone,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
378 000 zł 52 m2 7 297 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-39663-11 | 2014-10-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Mieszkanie na Ursusie, ul. Skoroszewska. 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój z zabudowaną pojemną szafą. Z salonu wyjście na duży taras 24m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
580 000 zł 59 m2 9 797 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-39571-11 | 2014-10-09 rozwiń opis
  • Piętro: 9/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wykończone w wysokim standardzie, do wprowadzenia się. W pokojach oraz przedpokoju na podłodze znajdują...

kontakt zobacz ofertę