rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
350 000 zł 75 m2 4 654 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
M-18391-12 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w ----- STYLOWEJ KAMIENICY----- położonej na pięknej działce 1400m2. Budynek po generalnym remoncie, składa się z 7 lokali, każdy ma w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
350 000 zł 73 m2 4 781 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-18397-12 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w ----- STYLOWEJ KAMIENICY----- położonej na pięknej działce 1400m2. Budynek po generalnym remoncie składa się z 7 lokali, każdy ma w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
859 000 zł 100 m2 8 590 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 10/16
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-5338-0 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 10/16
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Przestronne mieszkanie, z pięknym widokiem na centrum miasta. Stan deweloperski - do własnej aranżacji. Dwustronne wsch. -zach. Składa się z 4...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
940 000 zł 49 m2 19 067 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 20/22
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-8358-16 | 2014-11-10 rozwiń opis
  • Piętro: 20/22
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Ekskluzywny apartament w Śródmieściu z pełnym wyposażeniem Zlokalizowany na 20. piętrze 22-piętrowego wieżowca na pograniczu Śródmieścia i Woli,...

kontakt zobacz ofertę