rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
1 079 000 zł 70 m2 15 510 zł/m2

3 pokoje Pruszków + ogródek

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-87016-4 | 2026-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
175 000 zł 20 m2 8 798 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-39691-11 | 2014-11-17 rozwiń opis
  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

DOBRA LOKALIZACJA - BARDZO DOBRA CENA !!! Kawalerka przy Wolskiej, o powierzchni użytkowej 19,89 m2: - Pokój (12,60 m2), z oknem od strony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
205 000 zł 20 m2 10 164 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971
M-40307-11 | 2014-11-17 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971

DOBRA LOKALIZACJA - BARDZO DOBRA CENA !!! Kawalerka przy Skwerze Wyszyńskiego, o powierzchni użytkowej 20,17 m2: - Pokój (12,47 m2). -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
350 000 zł 76 m2 4 605 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995
M-16038-4 | 2014-11-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995

Do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, gotowe do wprowadzenia, w bloku 4-piętrowym wybudowanym w technologii rama H, na osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
145 000 zł 38 m2 3 816 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-17671-5 | 2014-11-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 38 m2 w samym centrum Milanówka. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym piętrze w bloku cztero piętrowym. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
150 000 zł 30 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945
M-15521-6 | 2014-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1945

Do sprzedania kawalerka w samym centrum Milanówka, 2min od stacji PKP. Mieszkanie czyste, zadbane, ciepłe, jasne, przytulne w sam raz dla jednej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
210 000 zł 34 m2 6 176 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007
M-5829-0 | 2014-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007

KAWALERKA Z GARAŻEM- CENTRUM ZĄBEK 34m2 z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2007 roku. Mieszkanie w pełni wykończone i urządzone. 2 szafy w...

kontakt zobacz ofertę