rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
289 000 zł 58 m2 4 991 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-17831-5 | 2015-03-04 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Milanówka. Mieszkanie w budynku z lat dziewięćdziesiątych, przeszło...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
289 000 zł 75 m2 3 858 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30341-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Oferta objęta programem 0%, całość wynagrodzenia agencji pokrywa Sprzedający, ponadto Kupujący zwolniony jest z 2% podatku PCC. Jedyne koszty to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
295 000 zł 75 m2 3 939 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
M-30740-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
329 000 zł 115 m2 2 861 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
M-30741-7 | 2015-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

kontakt zobacz ofertę