rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
260 000 zł 48 m2 5 417 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-19081-12 | 2015-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
190 000 zł 47 m2 4 062 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1925
M-18003-5 | 2015-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1925

Samodzielny lokal mieszkalny w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Brwinowa. Mieszkanie sprzedawne wraz z ułamkowym udziałem w gruncie....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
305 000 zł 76 m2 4 021 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1925
M-18002-5 | 2015-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1925

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 96 m2 5 198 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
M-19130-12 | 2015-03-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Przestronne mieszkanie z oknami na trzy strony świata. Lokal do wykończenia, obecnie stan deweloperski (gres w kuchni i holu). Okna drewniane....

kontakt zobacz ofertę