rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
504 900 zł 52 m2 9 785 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-12289-0 | 2015-04-09 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

ATRAKCYJNA OFERTA!!! Dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Okna PCV, piony wodno kanalizacyjne oraz CO wymienione, kaloryfery...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
118 000 zł 30 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
M-6462-14 | 2015-04-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie typu M-2 o pow. 30m2 na osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropietrowym bloku a składa...

kontakt zobacz ofertę