rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
410 000 zł 67 m2 6 119 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-13680-4 | 2015-11-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Gotowe do wprowadzenia od zaraz w stanie idealnym, bezczynszowe mieszkanie z własnym ogródkiem /ok. 150 m2/ i miejscem parkingowym na terenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
137 000 zł 35 m2 3 948 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
M-13528-0 | 2015-11-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Kawalerka o powierzchni 34,7 m2 usytuowana na parterze w 3 piętrowym bloku z roku 1960. Lokal wymaga remontu. Istnieje możliwość przerobienia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
240 000 zł 48 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-19932-0 | 2015-11-23 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z dużego salonu połączonego z kuchnią, która jest oddzielona wyspą kuchenną, co...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
210 000 zł 40 m2 5 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-31294-7 | 2015-11-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Do sprzedaży mieszkanie dwu-pokojowe 43m2 w Radzyminie, cena 210tys. zł. Nieruchomość mieści się na ostatnim 3 piętrze na zamkniętym osiedlu....

kontakt zobacz ofertę