rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
399 000 zł 68 m2 5 867 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-33593-7 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68,01 m2 na parterze w Ząbkach w cenie 399 tys. zł. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje (19,94 m2; 16,43...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
385 000 zł 64 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-8012-15 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Przestronne, komfortowe mieszkanie, w centrum Konstancina na osiedlu Elsam. Mieszkanie dwu pokojowe, istnieje mozliwość wygospodarowania drugiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
360 000 zł 61 m2 5 902 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-33797-7 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

Bardzo dobra lokalizacja- w pobliżu podstawowa infrastruktura. Mieszkanie nowe, odświeżone, znajdujące się bardzo dobrym stanie. Posiada w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
370 000 zł 77 m2 4 805 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
M-21415-12 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Poszukujesz mieszkania w zacisznym miejscu to oferta dla Ciebie. Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu Kraszewskiego....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
670 000 zł 41 m2 16 389 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952
M-22840-0 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA - ATRAKCYJNA OFERTA - BLISKO CENTRUM !!! Mieszkanie z antresolą przy Żelaznej/Chmielnej, o powierzchni 40,88 m2 (po...

kontakt zobacz ofertę