rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
549 000 zł 41 m2 13 439 zł/m2

2 pokoje 40,85 m² | Ursus |

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973
M-86701-4 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1973

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus | idealne pod inwestycję | cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 34 m2 10 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-87765-5 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
240 000 zł 54 m2 4 444 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-33736-7 | 2016-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanek PKS, w odległości około 500 m stacja PKP. W bliskiej odległości podstawowa infrastruktura....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock Świder
290 000 zł 100 m2 2 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock Świder

Świder, Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1930
M-21548-12 | 2016-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1930

Do sprzedania 1/4 budynku w Świdrze z osobnym wejściem, trzy pokoje. Na parterze znajduje się duża widna kuchnia, łazienka z oknem, salon oraz ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
317 000 zł 69 m2 4 594 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-34042-7 | 2016-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Mieszkanie dwupoziomowe w Markach sprzedawane wraz z miejscem w garażu podziemnym. Całkowita powierzchnia po podłodze ok. 100m2 Na poziomie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
859 000 zł 103 m2 8 331 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 10/11
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
M-22863-0 | 2016-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 10/11
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

DOSKONAŁA LOKALIZACJA! WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA! Do sprzedaży rozkładowe mieszkania na Woli. W okolicy liczne przystanki autobusowe i...

kontakt zobacz ofertę