rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
799 000 zł 86 m2 9 285 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
M-24865-0 | 2016-04-26 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i ogródkiem. Kuchnia otwarta na salon, z salonu wyjście na taras i ogródek- strona płd-wsch. 3 sypialnie od...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
265 000 zł 60 m2 4 439 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1982
M-15901-4 | 2016-04-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1982

Mieszkanie wygodne , 3 pokojowe z widną kuchnią II piętro w 3 piętrowym budynku z 1982 roku , wielka płyta. 3 pokoje ( 18 m2, 12m2, 9m2)...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
115 000 zł 30 m2 3 783 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-25013-0 | 2016-04-25 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie o powierzchni 30,4 m2, położone na pierwszym piętrze w piętrowej kamienicy znajdujące się w świetnej lokalizacji Milanówka. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
389 000 zł 128 m2 3 039 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
M-25074-0 | 2016-04-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w centralnej części miasta. Mieszkanie składające się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz...

kontakt zobacz ofertę