rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
298 000 zł 50 m2 5 960 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011
M-19197-5 | 2016-10-04 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2011

Mieszkanie o pow. 50 m2 usytuowane w nowym budynku wielorodzinnym w centrum Milanówka. Wygodny rozkład pomieszczeń: przestronny salon ze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzików
316 000 zł 76 m2 4 142 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzików

Radzików, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998
M-30561-0 | 2016-10-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998

Mieszkanie o powierzchni 76,3m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w miejscowości Radzików w pobliżu Błonia. Spokojna okolica przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
240 000 zł 64 m2 3 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-27912-0 | 2016-10-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

OKAZJA CENOWA - 3. 700 zl/m2 - POWIERZCHNIA 64 m2 - ATRAKCYJNA LOKALIZACJA - NIEWIELKI BUDYNEK Z CEGŁY Bardzo atrakcyjnie połozone w ścicsłym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Radzymin
190 000 zł 40 m2 4 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-35415-7 | 2016-10-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU O DOSKONAŁEJ KOMUNIKACJI. Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z zapewnioną...

kontakt zobacz ofertę