rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/15
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1969
M-30878-0 | 2016-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 4/15
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1969

ROZKŁADOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO REMONCIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI!!! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli usytuowane na 4...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
189 000 zł 50 m2 3 780 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-31058-0 | 2016-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie typu M-3, o powierzchni 50m2, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, 2 pokoi,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
109 000 zł 33 m2 3 303 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1956
M-30956-0 | 2016-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1956

Mieszkanie typu M-2, o powierzchni 33m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku w ścisłym centrum Żyrardowa. Blok z cegły, ocieplony i...

kontakt zobacz ofertę