rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew
570 000 zł 44 m2 12 818 zł/m2

2 POKOJE Z BALKONEM W WIELISZEWIE

Wieliszew, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-118690-16 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

2 POKOJE Z WIDNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
150 000 zł 37 m2 4 054 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-32429-0 | 2016-11-08 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie o pow. 37,3 m2 położone blisko centrum Milanówka. Lokal składa się z 1 pokoju, widnej, otwartej, urządzonej kuchni ( meble, AGD-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
319 999 zł 56 m2 5 714 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-24063-12 | 2016-11-08 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

MIESZKANIE W CENTRUM OTWOCKA!!!! DOSKONAŁA KOMUNIKACJA: PKP, SKM, linie autobusowe. Blisko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
290 000 zł 72 m2 4 028 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988
M-23757-12 | 2016-11-07 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988

DUŻE MIESZKANIE W DOBREJ CENIE Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone na 3...

kontakt zobacz ofertę