rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
632 000 zł 60 m2 10 498 zł/m2

3 pokoje 60 m² | Balkon |

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981
M-86671-4 | 2026-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 2/9
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1981

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacji Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
192 500 zł 36 m2 5 347 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
M-37336-0 | 2017-02-22 rozwiń opis
  • Piętro: 6/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu z windą. W skład lokalu wchodzą: - pokój 16,5...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
470 000 zł 67 m2 7 015 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-36858-0 | 2017-02-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie 3 pokojowe. Balkon / zadaszony/.. Winda. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
269 000 zł 50 m2 5 434 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-37115-0 | 2017-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

Na sprzedaż - mieszkanie o dużym potencjale - do wprowadzenia! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
274 999 zł 43 m2 6 395 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
M-37345-0 | 2017-02-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

SŁONECZNE MIESZKANIE Z BALKONEM I KOMÓRKĄ Ofertą jest mieszkanie o powierzchni 43,00 m2 zlokalizowane na 1 piętrze z balkonem. W skład...

kontakt zobacz ofertę