rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
229 000 zł 48 m2 4 771 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985
M-42258-0 | 2017-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie 2- pokojowe w dobrej lokalizacji Pruszkowa. Znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
220 000 zł 48 m2 4 583 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-42254-0 | 2017-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

DOBRA LOKALIZACJA - PRZESTRONNE MIESZKANIE - WYGODNE PIĘTRO Widne, dwustronne, estetycznie umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Posiada duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
238 000 zł 51 m2 4 667 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
M-39199-0 | 2017-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

MIESZKANIE PO REMONCIE W IDEALNEJ LOKALIZACJI ! ! ! Ofertą jest mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na 3-cim pietrze w bloku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
445 000 zł 52 m2 8 535 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-42046-0 | 2017-07-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

PRZYTULNE DWA POKOJE NA WOLI BLISKO TERENÓW ZIELONYCH Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 2010 roku na osiedlu zamkniętym,...

kontakt zobacz ofertę