rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
459 000 zł 32 m2 14 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026
M-86740-5 | 2024-11-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
267 000 zł 51 m2 5 266 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-45713-0 | 2017-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

MIESZKANIE W SPOKOJNYM MIEJSCU BLISKO KOMUNIKACJI Mieszkanie w Markach na zamkniętym osiedlu. Do lokalu przynależny miejsce parkingowe na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
218 000 zł 52 m2 4 200 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967
M-40554-0 | 2017-06-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1967

Mieszkanie w cichej parkowej okolicy. Atutem jest bliskość szkół, sklepów, itp.oraz wjazd na drogę szybkiego ruchu do W-wy. Bardzo dobry rozkład,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
390 000 zł 44 m2 8 951 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-44980-0 | 2017-10-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

2- POKOJOWE MIESZKANIE NA WOLI Z BALKONEM W NISKIM BUDYNKU! Mieszkanie przy ul. Płockiej, o łącznej powierzchni użytkowej 43,57 m2: - Pokój...

kontakt zobacz ofertę