rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków Malichy
781 000 zł 71 m2 11 000 zł/m2

PARTER , OGRÓD I WYGODA !!!

Malichy, Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-85931-4 | 2025-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w spokojnej dzielnicy Tworki. To funkcjonalny, dwustronny apartament z dwoma balkonami, z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
529 000 zł 53 m2 9 901 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1964
M-46335-0 | 2017-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1964

KAMERALNY BUDYNEK WŚRÓD ZIELENI - CENTRUM - ROZKŁADOWE 4 POKOJE + WIDNA KUCHNIA + BALKON !!! 4-pokojowe mieszkanie przy Stawki / Jana Pawła...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
430 000 zł 77 m2 5 584 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-47288-0 | 2017-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

W TYM MIESZKANIU MOŻESZ ZAMIESZKAĆ NATYCHMIAST Bardzo dobrze urządzone i wyposażone mieszkanie trzypokojowe w pięknej części Wołomina (...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
399 000 zł 120 m2 3 325 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-47286-0 | 2017-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE Z INDYWIDUALNYM OGRÓDKIEM Zadbane, widne trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Kobyłki. (...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
125 000 zł 20 m2 6 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970
M-38268-0 | 2017-07-17 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1970

KAWALERKA PO GRUNTOWNYM REMONCIE! Ofertą jest kawalerka o pow. 20 m2, zlokalizowana na 10 piętrze w jednym z Wołomińskich bloków. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
185 000 zł 28 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2000
M-46633-0 | 2017-07-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2000

JÓZEFOSŁAW - KAWALERKA na całodobowo strzeżonym osiedlu - idealna dla singla lub pary. Mieszkanie na wysokim parterze, z zadrzewionym ogródkiem...

kontakt zobacz ofertę