rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
394 000 zł 30 m2 13 208 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88908-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone w przyziemiu posiada ogródek do wyłącznej dyspozycji, Piękna klimatyczna nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
190 000 zł 49 m2 3 673 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982
M-58522-0 | 2018-01-25 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982

Komfortowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, pozwala cieszyć się mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
335 000 zł 63 m2 5 317 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-58292-0 | 2018-02-27 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

DWUSTRONNE MIESZKANIE NA STRZEŻONYM OSIEDLU W JABŁONNIE. Nieruchomość znajduje się na osiedlu "Rajska Jabłoń" - sąsiadującego z centrum...

kontakt zobacz ofertę