rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
279 000 zł 64 m2 4 394 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-24583-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ CENTRUM LEGIONOWA Idealny rozkład pomieszczeń: - cztery osobne pokoje (16 m2, 10,6...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
390 000 zł 31 m2 12 621 zł/m2

KAWALERKA Z LOGGIĄ I SUPER WIDOKIEM

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1986
M-118467-16 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1986

KAWALERKA Z OSOBNĄ, WIDNĄ KUCHNIĄ I DUŻĄ LOGGIĄ PIĘKNY WIDOK NA PANORAMĘ LEGIONOWA, Mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
330 000 zł 92 m2 3 603 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-64267-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Zamieszkaj w centrum Milanówka ! Dwa bezczynszowe mieszkania o powierzchni ok. 91,6 m2 położone na parterze w przedwojennej Willi. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
243 000 zł 44 m2 5 523 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-64313-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Przestronne mieszkanie w Pruszkowie. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 (4 piętro), bardzo jasne i nowoczesne. Mieszkanie mieści się na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
380 000 zł 73 m2 5 205 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-64246-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu składające się z dwóch sypialni, salonu wraz z kuchnią, łazienki z WC, oraz przedpokoju. Bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
175 000 zł 30 m2 5 833 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-64243-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż Atrakcyjna Kawalerka 30m2 po generalnym remoncie. Zlokalizowane bardzo blisko centrum Brwinowa, cicha i spokojna okolica....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
262 000 zł 48 m2 5 403 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-64252-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Samodzielny lokal mieszkalny gotowy do zamieszkania po umeblowaniu, położony w kamienicy zlokalizowanej w północno wschodniej części Pruszkowa....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
395 000 zł 63 m2 6 319 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-64244-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Mieszkanie położone w kameralnym nowym osiedlu w Brwinowie - rok budowy: 2014 - powierzchnia 62,51 m w skład mieszkania wchodzi: - pokój...

kontakt zobacz ofertę