rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
500 000 zł 54 m2 9 203 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-85533-7 | 2023-01-24 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

2-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z WIDOKIEM NA LAS Do sprzedania mieszkanie 54,33m2 usytuowane na zamkniętym kameralnym osiedlu w dobrej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
450 000 zł 46 m2 9 783 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974
M-85502-7 | 2023-01-18 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974

ELEGANCKO WYKOŃCZONE MIESZKANIE W DOBREJ LOKALIZACJI Oferuję Państwu 46m2 mieszkanie po generalnym remoncie zaprojektowane przez...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
340 000 zł 38 m2 8 983 zł/m2

DWA POKOJE W CENTRUM LEGIONOWA

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-104849-16 | 2023-01-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W LEGIONOWIE BARDZO DOBRA LOKALIZACJA Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,85 m2, usytuowane na parterze niskiego...

kontakt zobacz ofertę