rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
549 000 zł 147 m2 3 735 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
M-77874-6 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Nowo powstające mieszkanie w Milanówku przewidywany termin oddania styczeń 2018 rok. Mieszkanie o pow 147 m2 z własnym około 400 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
365 000 zł 57 m2 6 411 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-77956-16 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Fantastycznie zlokalizowane mieszkanie z pięknym widokiem na SOSNOWY ZAKĄTEK! Stan developerski! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,93 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
298 000 zł 44 m2 6 773 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-77260-4 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Mieszkanie na poddaszu 44 m2 w cichej okolicy Piastowa. Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Składa się z: -Przestronnego...

kontakt zobacz ofertę