rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
700 000 zł 53 m2 13 153 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1920
M-84910-5 | 2023-07-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1920

Unikalna oferta w przedwojennej willi!!! Willa Gloria to piękna, zabytkowa willa w spokojnej części miasta-ogrodu Milanówka. Budynek, którego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
599 000 zł 87 m2 6 885 zł/m2

DOM W CENIE MIESZKANIA!

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-84907-5 | 2023-07-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Okazja ! Dom na działce w cenie mieszkania w Milanówku w pobliżu centrum. Położony w północnej, parkowej części miasta. Piękna, słoneczna, i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
790 000 zł 60 m2 12 951 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-83162-4 | 2023-07-18 rozwiń opis
  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane w Pruszkowie 5 piętro 7- piętrowego bloku z windą z 2009 roku. Składa się z salonu (17...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
999 000 zł 92 m2 10 907 zł/m2

Wyjątkowe mieszkanie

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
M-83395-4 | 2023-07-14 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Poszukujesz przestronnego mieszkania o bardzo wygodnym rozkładzie w spokojnej okolicy ? Zależy Ci na dobrym wejściu bez barier komunikacyjnych i...

kontakt zobacz ofertę