rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
960 000 zł 62 m2 15 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
M-86879-4 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
300 000 zł 64 m2 4 724 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981
M-80206-16 | 2018-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981

ROZKŁADOWE, 4-POKOJOWE W CENTRUM LEGIONOWA. Do sprzedania mieszkanie, na parterze, w 3-piętrowym budynku po termomodernizacji (nowa elewacja i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
580 000 zł 64 m2 8 995 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
M-82043-11 | 2018-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

Do sprzedaży rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Woli. Dogodna lokalizacja w pobliżu parków, a także z doskonałą komunikacją miejską....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
548 000 zł 59 m2 9 360 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-82041-11 | 2018-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

2 rozkładowe pokoje w pobliżu budowanej stacji metra Płocka - widna, oddzielna kuchnia - cegła Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę