rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
174 000 zł 860 m2 202 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-56079-0 | 2017-12-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

KSZTAŁTNA DZIAŁKA DO SZYBKIEJ ZABUDOWY. Wymiarowa działka ( 24 x 34m) przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Z uwagi na to, że teren objęty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
124 000 zł 747 m2 166 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-55014-0 | 2017-11-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH. Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 747 m 2 położonej w kompleksie kilku działek, które także są do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
295 000 zł 1 092 m2 270 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-54158-0 | 2017-11-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DOSKONAŁA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ. Działka o powierzchni 1092 m 2 objęta planem miejscowym z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
236 000 zł 2 174 m2 109 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-51630-0 | 2017-10-03 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA WŚRÓD DRZEW. To świetne miejsce na własny dom. Działka zachwyca ciszą i kameralnością. Grzybobranie, piesze wędrówki wśród...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
299 000 zł 1 497 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-48658-0 | 2017-09-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DOSKONAŁY TEREN POD BUDOWĘ DOMU Z OGRODEM Działka budowlana o powierzchni 1497m2 usytuowana w pierwszej linii zabudowy przy drodze gminnej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
174 000 zł 860 m2 202 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-49159-0 | 2017-08-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA DO SZYBKIEJ ZABUDOWY Wymiarowa działka ( 24 x 34m) przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Z uwagi na to, że teren objęty jest planem...

kontakt zobacz ofertę