rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Radonie
810 000 zł 3 000 m2 270 zł/m2

Piękna działka objęta MPZP.

Radonie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88652-5 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem. Jest możliwość kupna w pakiecie z sąsiednią działką z wszystkimi mediami bezpośrednio...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 1 - 10 of 294