rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Wygoda
254 000 zł 1 493 m2 170 zł/m2

Działka na sprzedaż Wygoda

Wygoda, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16277-12 | 2014-01-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 1493 m2 położona w okolicy Karczewa. Wygodny dojazd drogą 801 na Puławy i potem drogą gruntowa 300 m. Szerokość działki 63,5 m...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
191 000 zł 1 226 m2 156 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-4260-13 | 2012-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana w Duchnowie. Wszystkie media przy działce. Idealna pod dom jednorodzinny. Kształt działki w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
199 000 zł 811 m2 246 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-8922-12 | 2012-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładna działka na dom jednorodzinny wsród nowej zabudowy. Wszystkie media miejskie przy działce (prąd, gaz, kanalizacja i woda miejskie)....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
209 000 zł 1 346 m2 155 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-4258-13 | 2012-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
257 000 zł 1 650 m2 156 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-4229-13 | 2012-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
179 000 zł 1 152 m2 155 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-4256-13 | 2012-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Poręby
300 000 zł 10 000 m2 30 zł/m2

Działka na sprzedaż Poręby

Poręby, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-4254-13 | 2012-05-25 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Oferujemy Państwu piękną działkę o powierzchni 10000m2. Świetna lokalizacja . Działka ma status rolnej , trzeba wystąpić o warunki zabudowy, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wiązowna
2 060 000 zł 8 406 m2 245 zł/m2

Działka na sprzedaż Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-6395-12 | 2012-05-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna działka budowlana znajdująca się niedaleko centrum Wiązowny, wśród działek zabudowanych i terenów leśnych. Na działce znajdują się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
531 000 zł 9 087 m2 59 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11499-12 | 2012-05-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w Józefowie położona w drugiej linni zabudowy od ulicy Wiązowskiej. Część działki 1770m jest budowlana z możliwością zabudowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
1 215 000 zł 4 862 m2 250 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: leśna
G-1545-12 | 2012-05-24 rozwiń opis
  • Typ działki: leśna

Działka leśna w pięknej okolicy Otwocka czekająca na plan zagospodarowania przestrzennego. Na działce jest prąd z przydziałem mocy 30kw....

kontakt zobacz ofertę