rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
180 000 zł 1 900 m2 95 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80323-6 | 2019-07-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Malownicza działka budowlana ze starodrzewiem o pow. 1900 m2, usytuowana w okolicy domów jednorodzinnych, w Osowcu daleko od miejskiego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
154 800 zł 1 290 m2 120 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78145-5 | 2019-07-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Urokliwa działka o powierzchni 1290mkw o wymiarach 30x43 m. Wokół osiedle domków jednorodzinnych. Media w ulicy po stronie działki. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
154 800 zł 1 290 m2 120 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79911-5 | 2019-07-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
249 000 zł 2 020 m2 123 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80286-6 | 2019-06-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 2020m2 , usytuowana na peryferiach Grodziska. Kształtna i słoneczna działka na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
235 000 zł 2 380 m2 99 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80023-6 | 2019-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni prawie 2400m2 , usytuowanej pod Grodziskiem Mazowieckim. Działka jest sucha i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
119 000 zł 1 200 m2 99 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80081-6 | 2019-05-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni ok. 2400m2 , usytuowanej pod Grodziskiem Mazowieckim. Działka jest sucha i kształtna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
110 000 zł 1 130 m2 97 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80043-6 | 2019-05-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 1130 m2 w miejscowości Osowiec pod Grodziskiem Mazowieckim. Działka sucha i kształtna - idealna...

kontakt zobacz ofertę