rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Jakubów
33 000 zł 5 100 m2 6 zł/m2

Działka rolna

Jakubów, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-8946-13 | 2014-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka rolna w Jakubowie na powiększenie areału. Proponujemy działkę rolną o powierzchni 5100 m2 z małą częścią lasu w miejscowości Jakubów....

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Mlęcin
171 800 zł 4 295 m2 40 zł/m2

Działka na sprzedaż Mlęcin

Mlęcin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80872-13 | 2020-11-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Duża działka z prywatnym lasem. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre. Działka położona na uboczu, na...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Grodzisk
52 000 zł 1 600 m2 33 zł/m2

Działka na sprzedaż Grodzisk

Grodzisk, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77533-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

SUPER LOKALIZACJA I DOBRA CENA !!! Polecam działkę budowlaną, odległą od miasta Mrozy tylko 3 km, gdzie są sklepy, przedszkola, gimnazjum,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Ruda
77 605 zł 935 m2 83 zł/m2

Działka na sprzedaż Ruda

Ruda, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77530-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w miejscowości Ruda w gminie Dębe Wielkie. Proponuję Wam działkę z warunkami zabudowy położoną w drugiej linii zabudowy...

kontakt zobacz ofertę