rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 490 000 zł 250 m2 5 960 zł/m2

Parkowa część Milanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1914
D-88856-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1914

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość tj działka w północnej części miasta zabudowana dwoma budynkami z 1914 r. Teren na którym znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kanie
1 399 000 zł 180 m2 7 772 zł/m2

Dom na sprzedaż Kanie

Kanie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
D-86228-4 | 2025-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Dom wolnostojący o powierzchni. całkowitej 180 m2 (128 m2 użytkowej), usytuowany w Kaniach. Częściowo podpiwniczony, położony w zielonej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
1 160 000 zł 132 m2 8 788 zł/m2

Dom z dużą działką

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987
D-92040-6 | 2025-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987

Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który w zależności od indywidualnej koncepcji może zostać...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Glinianka
1 050 000 zł 110 m2 9 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90611-12 | 2025-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Dom wolnostojący na działce 1140m2, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie deweloperskim do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
1 550 000 zł 150 m2 10 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-91741-6 | 2025-12-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2 usytuowany w Kadach - spokojnej i zielonej okolicy na granicy Milanówka i Grodziska...

kontakt zobacz ofertę