rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Zagościniec
665 000 zł 160 m2 4 156 zł/m2

Dom na sprzedaż Zagościniec

Zagościniec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001
D-12061-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160m2 (budynek ma wymiary 10x14)z użytkowym poddaszem na działce o powierzchni 1216m2 (działka ma wymiary...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Postoliska
560 000 zł 155 m2 3 613 zł/m2

Dom na sprzedaż Postoliska

Postoliska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-12365-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Dom jednokondygnacyjny usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 900 m2 . W koło domu ułożona kostka . Wyposażony w rolety antywłamaniowe ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Postoliska
750 000 zł 155 m2 4 839 zł/m2

Dom na sprzedaż Postoliska

Postoliska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-12362-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nieporęt
620 000 zł 242 m2 2 562 zł/m2

Dom na sprzedaż Nieporęt

Nieporęt, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-13185-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom wolnostojący budowany dla siebie w stanie deweloperskim. Na parterze wiatrołap, hall , kuchnia-14m2, salon z jadalnią- 32m2. Z salonu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
533 000 zł 152 m2 3 507 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-10268-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Ofertę stanowi połówka bliźniaka w stanie developerskim, w miejscowości Zielonka. Okolica bardzo zielona, dookoła domy jednorodzinne oraz w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Postoliska
750 000 zł 155 m2 4 839 zł/m2

Dom na sprzedaż Postoliska

Postoliska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-12358-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Dom jednokondygnacyjny usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 900m2 . W koło domu ułożona kostka . Wyposażony w rolety antywłamaniowe ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Ząbki
15 000 zł 460 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
DW-12345-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Budynek 2 kondygnacyjny w Ząbkach o powierzchni 450m2 na ogrodzonej działce 1000m. W domu 8 pokoi,4 łazienki, 2 kuchnie, garaż, miejsce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
388 000 zł 201 m2 1 930 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-3608-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Połówka bliźniaka połączona z 2 połówką garażem w Kobyłce na pograniczu z Zielonką w stanie surowym otwartym. Parter to salon 32m, kuchnia 10m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ciemne
711 000 zł 220 m2 3 232 zł/m2

Dom na sprzedaż Ciemne

Ciemne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-4803-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, na nowym osiedlu, pobudowany systemem tradycyjnym trójwarstwowym, z 10cm warstwą styropianu. Parter to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szewnica
217 000 zł 120 m2 1 808 zł/m2

Dom na sprzedaż Szewnica

Szewnica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1961
D-13387-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1961

Działka 2000 m 2 na której jest SIEDLISKO pobudowane w 1961 roku . Dom postawiony z cegły, posiada w sobie trzy pokoje- po 20 m , kuchnię 20 m ,...

kontakt zobacz ofertę